لینک مستقیم(تحقیق عوامل، راه ها و موانع پیشرفت چیست و چه چیزهایی مانع پیشرفت ماست؟)

دانلود تحقیق با موضوع عوامل، راه ها و موانع پیشرفت چیست و چه چیزهایی مانع پیشرفت ماست؟، در قالب word و در 101 صفحه، قابل ویرایش. پیشینه تحقیق: در زمینه ترقّی و پیشرفت جامعه و کشور ایران زیاد گفته و نوشته اند. در این زمینه کتاب های مفیدی نوشته و به تف...
لینک مستقیم(تحقیق عوامل، راه ها و موانع پیشرفت چیست و چه چیزهایی مانع پیشرفت ماست؟)|34030134|low40092553|پیشرفت ایران,پیشرفت نظامی ایران,الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت,پیشرفت های ایران,پیشرفت ایران بعد از انقلاب,پیشرفت ایران قبل از انقلاب,پیشرفت ایراندر زمان شاه,تحقیق پیشرفت ایران,مقاله پیشرفت ایران,پایان نامه پیشرفت ایران
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تحقیق عوامل، راه ها و موانع پیشرفت چیست و چه چیزهایی مانع پیشرفت ماست؟ را مشاهده می نمایید.

دانلود تحقیق با موضوع عوامل، راه ها و موانع پیشرفت چیست و چه چیزهایی مانع پیشرفت ماست؟،در قالب word و در 101 صفحه، قابل ویرایش.

پیشینه تحقیق:در زمینه ترقّی و پیشرفت جامعه و کشور ایران زیاد گفته و نوشته اند. در این زمینه کتاب های مفیدی نوشته و به تفصیل سخن رانده اند، ولی هنوز مطالب ناگفته بسیار است و مسائل جدیدی که هر روز و هرساعت در دنیا پیش می آید و تغییر و تحولاتی که در سیاست داخلی و خارجی کشورها پدید می آورد و روابط بین کشور ها را تحت تأثیر قرار می دهد.
اگر چه سیاست کشور ما مشخّص و بر موازین شرع مقدس اسلام و قوانین مجلس استوار است ولی دیگر کشورها و عمدتاً کشورهای غیراسلامی، محور برنامه ریزی ها و سیاستشان، منافع مادی کوتاه مدت و بلندمدت آن ها است، نه اصول اعتقادی و اخلاقی. برای مثال در جریان مسئله هسته ای کشورمان شاهد بودیم بعضی از کشورها که به ظاهر با ما همراه بودند، در صدور قطعنامه علیه ایران یا سکوت کردند و یا علیه ایران رای دادند.
پس در زمینه رشد و پیشرفت و استقلال همه جانبه کشور، مطلب زیاد و تابع جریانات سیاسی است. یک روز حکومت غیرمردمی کشور عراق، روبروی جمهوری اسلامی می ایستد و همه امکانات دو کشور که باید برای نابودی دشمن مشترک به کار گرفته شود، نابود می گردد و آن که نفس راحت می کشد اسرائیل است و متّحد اصلیش آمریکا و دیگر دشمنان پشت پرده و پنهانی هر دو کشور که به ظاهر دوستند و در حقیقت دشمن.
ما تحقیق خود را در زمینه پیشرفت و ترقی کشور به پایان رساندیم و یقیناً اگر هم اکنون مقاله ی تحقیقی دیگری می نوشتیم، مطالب جدیدی اضافه می شد، زیرا در این زمینه سخن ناگفته بسیار است .
امیدواریم دانشمندان و نویسندگان متعهّد، در زمینه بیداری و آگاهی مردم مطالب سودمند بنویسند و شاهراه سعادت را بنمایند، توطئه های دشمنان را بر ملا نمایند و با انتشار مطالب مفید و آگاهی بخش بیش از پیش زمینه های توسعه و ترقی کشو ررا فراهم سازند ...


مطالب دیگر:
📜دانلود تحقیق در موردتوانمند سازی جوانان از طریق فن‌آوری انقلابی ارتباطاتی و اطلاعاتی📜دانلود تحقیق در موردتوانمندسازي و تفویض اختیار به کارکنان📜دانلود تحقیق در موردتوانمندسازی و اشتغال‌زایی جوانان از طریق فن‌آوری انقلابی ارتباطاتی و اطلاعاتی📜دانلود تحقیق در موردتوبکتومی📜دانلود تحقیق در موردتوسعه صنعتی ایران بعد از انقلاب📜دانلود تحقیق در موردتوسعه فعاليت‌هاي چتری در متدولوژي‌هاي چابک📜دانلود تحقیق در موردتوسعه كارآفريني در صنعت نفت📜دانلود تحقیق در موردتوسعه پایدار حمل ونقل شهری📜دانلود تحقیق در موردتولید خودرو در جهان📜دانلود تحقیق در موردتولید محصولات سالم غذایی📜دانلود تحقیق در موردتولید ملی وحمایت از کار وسرمایه ایرانی📜دانلود تحقیق در موردتولید گل رز با استفاده از روش بیوتکنولوژی📜دانلود تحقیق در موردتولیدی فرش دستباف📜دانلود تحقیق در موردتک یاخته های روده ای و گوارشی📜دانلود تحقیق در موردتکنالوژی میتر خوانی ساکن توسط بی ام ویاس📜دانلود تحقیق در موردتکنولوژی میتر خوانی ساکن📜دانلود تحقیق در موردتکنیک های داده کاوی در بازاریابی فروش و مدیریت ارتباط با مشتری📜دانلود تحقیق در موردتکنیکهای بهینه یابی📜دانلود تحقیق در موردتیغ اره آهن بر📜دانلود تحقیق در موردثبت احوال📜دانلود تحقیق در موردجابر ابن حیان📜دانلود تحقیق در موردجاذبه و دافعه حضرت علی (ع)📜دانلود تحقیق در موردجامعه شناسي سازمانها📜دانلود تحقیق در موردجایگاه استراتژی در سازمان و مدل تلفیقی جهت پیاده سازی آن📜دانلود تحقیق در موردجبر رابطه‌اي