لینک مستقیم(تحقیق درباره Frame چیست)

دانلود بررسی و تحقیق Frame چیست دارای 10 صفحه وبا فرمت word و قابل ویرایش بخش هایی از محتوای فایل:: چیست ؟ Frame هر فریم در Flash نشان دهنده چشم اندازی از فیلم است که در یک فاصله زمانی نمایش پیدا میکند . اگر شما به طور پیش فرض از 12 فریم در ثانیه است...
لینک مستقیم(تحقیق درباره Frame چیست)|31011162|low40092553|تحقیق,درباره Frame,Frame یادگیری انواع
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تحقیق درباره Frame چیست را مشاهده می نمایید.

دانلود بررسی و تحقیق Frame چیست
دارای 10 صفحه وبا فرمت word و قابل ویرایش

بخش هایی از محتوای فایل::

چیست ؟ Frame

هر فریم در Flash نشان دهنده چشم اندازی از فیلم است که در یک فاصله زمانی نمایش پیدا میکند . اگر شما به طور پیش فرض از 12 فریم در ثانیه استفاده کنید هر فریم در یک دوازدهم فاصله زمانی نمایش پیدا میکند.

Frame یادگیری انواع:

نرم افزار Flash دارای دو نوع Frame است. فریم های معمولی و فریم های کلیدی. اختلاف و شباهت بین دو نوع به شرح زیر می باشد:
- در زمان نمایش فیلم کلیه فریم ها در زمانهای مساوی نمایش داده میشوند. ( مگر اینکه شما با نوشتن قطعه کد اسکریپت مشخص کنید که یک فریم چه زمانی طول بکشد تا نمایش یابد).
- آیتم های مختلف را فقط به فریم های کلیدی میتوان اضافه نمود. این اهمیت ندارد که چه چیزی را می خواهید اضافه کنید، بلکه باید به یاد داشت که به فریم های کلیدی میتوان آیتم نیز اضافه نمود.


مطالب دیگر:
🔑تحقیق بررسی سیستم فروش در شرکت کارتن مشهد🔑تحقیق دستورالعمل سیستم حقوق و دستمزد در شركت ملی نفت ایران🔑تحقیق حسابداری و موجودی در شرکت ملی گاز🔑تحقیق حسابداری اموال، ماشین آلات و تجهیزات🔑تحقیق ثبت شرکت ها🔑تحقیق عوامل مؤثر بر تصمیم گیری سرمایه گذاران در سهام برای خرید و فروش سهام شرکت ها🔑تحقیق بهینه سازی روند خط تولید، عیب یابی و نظارت اصولی بر تولید، ثبت آمارها و نظام دهی انبار🔑تحقیق بررسی وضعیت بازار داخلی و خارجی فروش محصولات چرمی سبک🔑تحقیق بازده، ریسک و تنوع بخشی🔑تحقیق بازاریابی و بازارسازی زیره و زرشك🔑تحقیق هزینه یابی مبنی بر فعالیت🔑تحقیق بررسی کنترل داخلی در حسابرسی🔑تحقیق طراحی سیستم حسابداری هزینه یابی صنعتی استاندارد🔑تحقیق طراحی سیستم انبارداری🔑تحقیق امنیت در سیستم های اطلاعاتی حسابداری🔑تحقیق سیستم انبار و انبارداری🔑تحقیق حقوق و تکالیف مجلس شورای اسلامی🔑تحقیق قواعد حاكم بر قراردادهای الكترونیكی🔑متن کامل قانون حدود و قصاص از مجموعه قوانین مجازات اسلامی🔑تحقیق حقوق بشر در دعاوی كیفری براساس اسناد بین المللی و منطقه ای🔑تحقیق حق توسعه و جهان شمولی حقوق بشر🔑تحقیق ادله اثبات دعوی کیفری🔑تحقیق قوانین حقوق فرانسه درخصوص چك بلامحل🔑تحقیق تساوی یا عدم تساوی دیه زن و مرد در اسلام🔑تحقیق بررسی فلسفه وکیل و وکالت در آیین دادرسی مدنی